Bugün: 31 Mart 2020 Salı
Favorilerime Ekle | Künye | Reklam
Ana Sayfa | YH Etkinlik
Print Al

Dünyanın gözü yerli otomobilde!

11 Ocak 2020 Cumartesi::

O fuarda beğeni topladı. Türkiye'nin yerli otomobili ABD'nin Las Vegas şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük elektronik fuarı CES'de tanıtıldı. "Geleceğin Mobilite Çağını Birlikte Tasarlayalım" isimli panelde konuşan TOGG CEO'su Gürcan Karakaş, yerli otomobili ve Türkiye'nin otomotiv sektörünün nasıl bir ekosistemine dönüşeceğini anlattı.

Yazı Boyutu : A A A A


Türkiye'nin uzun zamandır beklediği yerli otomobil projesi, nihayet gerçek oldu ve TOGG tarafından üretimi gerçekleştirilecek Türkiye'nin Otomobili, 27 Aralık 2019'da tüm dünyaya tanıtılmıştı.

Dünyanın gözü yerli otomobilde! O fuarda beğeni topladı
CES öncesi lansmanı yapılan TOGG, çok önemli bir girişime imza attı ve Gebze Bilişim Vadisi'nden sonra Las Vegas'taki Teknoloji Fuarı'nda dünya ile yeniden buluştu.


Dünyanın gözü yerli otomobilde! O fuarda beğeni topladı
Bilindiği gibi ABD'nin Las Vegas şehri, salı gününden beri dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı olan "CES 2020" etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. Dev şirketler, katıldıkları fuarda yeni nesil ürün ve teknolojilerini tüketicilerle buluşturuyorlar ve böylelikle de hangi noktaya ulaşmış olduklarını tüm dünya ile paylaşabiliyorlar.

Dünyanın gözü yerli otomobilde! O fuarda beğeni topladı
TOGG da tıpkı diğer teknoloji devleri gibi CES 2020 kapsamında bir panele katıldı ve Türkiye'nin yeni ve yerli otomobilini, bu panel kapsamında dünyaya farklı bir noktada yeniden anlattı.

Dünyanın gözü yerli otomobilde! O fuarda beğeni topladı
TOGG'un CEO'luk görevini, geçmişi büyük başarılarla dolu olan Gürcan Karakaş yürütüyor. CES 2020 etkinlikleri kapsamındaki "Let's Co Create a New Era of Mobility" yani "Geleceğin Mobilite Çağını Birlikte Tasarlayalım" isimli panele Gürcan Karakaş ve diğer TOGG ekibi üyeleri katılırken, dünyanın önde gelen mobilite şirketlerine çok önemli açıklamalarda bulundu.

Dünyanın gözü yerli otomobilde! O fuarda beğeni topladı
Panelde konuşma yapan TOGG CEO'su, Türkiye'nin yerli otomobilini önemli isimlere duyurmanın yanı sıra, Türkiye'nin otomotiv endüstrisinin bir mobilite ekosistemine nasıl dönüşeceğinden de bahsetti. Karakaş'ın açıklamaları, salondaki davetliler tarafından büyük bir ilgiyle dinlendi.

Dünyanın gözü yerli otomobilde! O fuarda beğeni topladı
TOGG'un Linkedin hesabı üzerinden yapılan açıklamalarda, Karakaş'ın açıklamalarının detaylarına ise değinilmedi.

Anahtar Kelimeler:

Yorumlar
Yorumlarınızı yazmak için tıklayın>>
Bu haber için henüz yorum yapılmamış.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
İktibas Yazarlar

İnsan Kaynakları
Şirket Kültürü
Kişisel Gelişim
Liderlik
İş Yönetimi
En Çok Okunanlar
En Çok Yorumlananlar
Künye | Bize Ulaşın | Gizlilik İlkeleri
Copyright ©2012 yonetimhaber.com | | info@yonetimhaber.com
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz © 2011-2012, Tüm Hakları Saklıdır.