Bugün: 2 Nisan 2020 Perşembe
Favorilerime Ekle | Künye | Reklam
Ana Sayfa | YH Etkinlik
Print Al

II. Dijital Şehircilik Zirvesi başladı

19 Aralık 2019 Perşembe::

Turkuvaz Yayın Grubu’nun ekonomi dünyasına yön veren dergilerinden Para tarafından düzenlenen II. Dijital Şehircilik Zirvesi başladı.

Yazı Boyutu : A A A A

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan'ın konuşma yapacağı II. Dijital Şehircilik Zirvesi'nde, Dubai ve Abudabi Dijital Şehircilik Projeleri Danışmanı Tarek Saeed deneyimlerini anlatacak. Zirve'de Fütüristler Derneği Başkanı Eray Yüksek 'Gelecek ve Mutluluk' konusunda öngörülerini paylaşacak.

ŞEHİR YAŞAMI İÇİN DİJİTAL ÇÖZÜMLER

'Dijital Dönüşümle Mutlu Şehirler Yaratmak' konseptiyle tasarlanan Dijital Şehircilik Zirvesi 2019'da, Türkiye'nin öncü başkanlarının katılımıyla 'Dijitalleşmede Türkiye'den Örnekler' paneli gerçekleştirilecek. Zirve'de gerçekleştirilecek Dijital Dönüşümde Gelecek Vizyonu ve Mutluluk panelinde ise teknoloji, bilişim ve ödeme sistemlerine yön veren uzmanlar önemli değerlendirmelerde bulunacak. Şehir yaşamı için dijital çözüm üreten şirketlerin vaatlerinin konuşulacağı Dijital Şehircilik Zirvesi'nde, mimarların dijital geleceğe bakışı da masaya yatırılacak.

Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç Dijital Şehircilik Zirvesi'nde konuştu.Dubai ve Abudabi Dijital Şehircilik Projeleri Danışmanı Tarek Saeed (IBM) Data ve Akıllı Şehirleşme hakkında konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Yorumlar
Yorumlarınızı yazmak için tıklayın>>
Bu haber için henüz yorum yapılmamış.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
İktibas Yazarlar

İnsan Kaynakları
Şirket Kültürü
Kişisel Gelişim
Liderlik
İş Yönetimi
En Çok Okunanlar
En Çok Yorumlananlar
Künye | Bize Ulaşın | Gizlilik İlkeleri
Copyright ©2012 yonetimhaber.com | | info@yonetimhaber.com
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz © 2011-2012, Tüm Hakları Saklıdır.