Bugün: 7 Ağustos 2020 Cuma
Favorilerime Ekle | Künye | Reklam
Ana Sayfa | YH Yayın
Print Al

TEGEP 9. Eğitim ve Gelişim Zirvesi Gerçekleşti

10 Kasım 2019 Pazar::

TEGEP 9. Eğitim ve Gelişim Zirvesi “Akış” Temasıyla Gerçekleşti. Büyük İlgi Gören TEGEP 9. Eğitim ve Gelişim Zirvesi “Akış” Temasıyla Gerçekleşti. Elite World Asia Hotel’de gerçekleşen Zirve’de, kurumsal eğitim gelişim ve yetişkin öğrenmesi alanında pek çok konuya temas edildi.

Yazı Boyutu : A A A A

Bu yıl dokuzuncusu “Akış” temasıyla düzenlenen Zirve’de, öğrenmenin “akış” anında gerçekleşmesi ve eğitim gelişim birimlerinin akış kapasitesi ile ilişkisinden yola çıkıldı. Akışın yüksek performansı yakalama fırsatı sunmasına ve akışın dinamiğinden nasıl besleneceğimize dair yanıtlara ulaşma hedefiyle, farklı disiplinlerden de pek çok konuda konuşmacı ve konu uzmanı Zirve’de yer aldı.

41 farklı oturumda, 5’i yurtdışından 49 konuşmacının katıldığı Zirve’de; Sunay Akın, Prof. Dr. Ahmet Kasım Han, Tamer Dövücü, Gülay Özkan, Tansu Yeğen, Prof. Dr. Yankı Yazgan, Dr. Soner Canko, Haluk Karabatak, İdil Türkmenoğlu, Zoltan Buzady, Ricardo Pereira, Paul Morton gibi birbirinden değerli birçok isim yer aldı. Ayrıca daha önce TEGEP’ten ve farklı kurumlardan, yurt içinde ve yurt dışında ödül almış kurumların uygulamalarına yer verilen seanslar yoğun ilgi gördü.

Her yıl kendi katılımcı rekorunu kıran Zirve’de bu yıl, iki günün toplamında 1000’e yakın katılımcı ağırlandı. Ana Sponsorları, Garanti BBVA, SRL Danışmalık, K2C, Turkcell Akademi olan Zirve’nin, stratejik ortağı MCT, Resmi Sponsoru Yapı Kredi Bankası, Gelişim Dönüşüm Sponsoru Cross Knowledge oldu. Ayrıca Oturum Sponsoru TMI, Hizmet Sponsorları Enocta, Uzak Yakın, Digitallica, Fikir Tasarım Atölyesi, Speaker Agency, Acıbadem Mobil ve Danone, etkinlik alanı firmaları Dale Carnegie Akademi, Pearson Professional, TTI Success Insights, Capsim, Anzera ve Papagei Learning, Eğitmen Burada, Öğrenme Tasarımları ve Tunçeri yer aldı.

Anahtar Kelimeler:

Yorumlar
Yorumlarınızı yazmak için tıklayın>>
Bu haber için henüz yorum yapılmamış.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
İktibas Yazarlar

İnsan Kaynakları
Şirket Kültürü
Kişisel Gelişim
Liderlik
İş Yönetimi
En Çok Okunanlar
En Çok Yorumlananlar
Künye | Bize Ulaşın | Gizlilik İlkeleri
Copyright ©2012 yonetimhaber.com | | info@yonetimhaber.com
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz © 2011-2012, Tüm Hakları Saklıdır.